Direction » Testy penetracyjne

Testy penetracyjne - Wrocław

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo systemów informatycznych w firmie, zleć nam testy penetracyjne, które proponujemy klientom z Wrocławia i okolic. Na czym one polegają? W ramach usługi nasi specjaliści przeprowadzają kontrolowany atak na Twoją sieć, nie wyrządzając przy tym żadnych szkód, lecz dokładnie ją analizując pod kątem ewentualnych zagrożeń i luk w zabezpieczeniach. Wykonywane przez naszą firmę testy penetracyjne to doskonały sposób na sprawdzenie systemu ochrony danych osobowych i zarazem poprawę bezpieczeństwa systemów informatycznych poprzez zminimalizowanie ryzyka ataku hakerskiego.

Testy penetracyjne kluczem do bezpieczeństwa

Weryfikacja oprogramowania poprzez próbę planowanego ataku z zewnątrz lub wewnątrz Twojego systemu teleinformatycznego pozwala na precyzyjne zlokalizowanie najsłabszych punktów, luk czy błędów, które prawdziwi cyberprzestępcy mogą chcieć wykorzystać na niekorzyść Twojej organizacji. Taka wiedza pozwala z kolei na podjęcie działań zaradczych, aby przeciwdziałać potencjalnemu zagrożeniu, zamiast ponosić wysokie koszty jego skutków. Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalmy, kiedy przeprowadzić testy penetracyjne i szkolenie pracowników z zagrożeń występujących podczas funkcjonowania w środowisku cyberprzestrzeni.

Testy penetracyjne i szkolenie pracowników – skuteczne metody ochrony danych osobowych

Symulowany atak hakerski na informatyczne systemy firmowe, czyli penetracyjny test systemu ochrony danych osobowych oraz szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa – to dwa zasadnicze sposoby na ocenę posiadanych rozwiązań i zapewnienie właściwych zabezpieczeń funkcjonującej infrastruktury IT.

Scroll to Top