Direction » Audyt informatyczny Wrocław

Audyt informatyczny - Wrocław

Aby zadbać o bezpieczeństwo informatyczne przedsiębiorstwa lub organizacji, zleć nam jego audyt. W jego ramach przeprowadzimy dokładną analizę zarówno sprzętu, jak i oprogramowania używanego w Twojej firmie czy instytucji. Skupiamy się na aspektach bezpieczeństwa, ale pamiętamy również o efektywności procedur. Współpracujemy z podmiotami z Wrocławia i okolic, które zdają sobie sprawę z tego, że systemy IT, programy komputerowe i aplikacje mobilne odgrywają dużą rolę w rozwoju przedsiębiorstwa czy organizacji.

Dysponujemy zarówno wiedzą, jak i sprzętem, który umożliwia wykonanie precyzyjnego i kompleksowego audytu informatycznego. Nasza praca przekłada się nie tylko na zmniejszenie ryzyka zaistnienia niepożądanych incydentów, ale też na oszczędność zasobów i poprawę kontroli nad procesami IT zachodzącymi w Twojej firmie czy organizacji. Poprzez audyt informatyczny chronimy cenne dane i przyczyniamy się do optymalizacji działalności danego podmiotu. Obszarem świadczenia naszych usług jest Wrocław

Audyt oprogramowania – ważny element bezpieczeństwa informatycznego

Wykonywany przez nas we Wrocławiu audyt oprogramowania dla podmiotów z Wrocławia to informatyczny, kluczowy element bezpieczeństwa funkcjonowania organizacji. Nasi eksperci i specjaliści IT sprawdzą jakość administrowania systemami komputerowymi i wskażą ewentualne obszary w zakresie legalności oprogramowania, których funkcjonowanie należy zmodyfikować. W celu poprawy i zwiększenia bezpieczeństwa przetwarzanych informacji, w tym danych osobowych ( RODO ) proponujemy także profesjonalne szkolenia informatyczne we Wrocławiu.

Scroll to Top