O nas

Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie ochrony danych, teleinformatyki i Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji opartego o normę ISO 27001. Współpracujemy z dużymi i małymi przedsiębiorstwami, a także instytucjami publicznymi. Jeżeli chcesz ograniczyć straty finansowe wynikające z niewłaściwego przetwarzania danych, zwiększyć prestiż swojej firmy i zaufanie klientów, spełnić ustawowe obowiązki oraz zyskać pewność, że tajemnice przedsiębiorstwa nie wpadną w niepowołane ręce, skontaktuj się z nami.

Praktyka

Praktykę przedkładamy nad teorię. Łącząc doświadczenie z zakresu
prawnych aspektów ochrony danych i sferę teleinformatyki,
oferujemy interdyscyplinarne podejście do każdego projektu.

WYKSZTAŁCENIE

Drugim filarem, na którym opieramy swoje działania jest
specjalistyczne i stale poszerzane wykształcenie.

Andrzej Strycharz

- Certyfikowany Auditor Wiodący normy ISO 27001, Praktyk, doradca rozwiązań technicznych i organizacyjnych z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem szczególnie w dziedzinie ochrony danych, instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania, instalacji okablowania oraz konfiguracji sieci LAN, WAN, wyboru i zakupu sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych.- Certyfikowany Auditor Wewnętrzny systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwa informacji QMS i ISMS normy PN-EN ISO 9001 i PN-ISO/IEC 27001. (Certyfikat wydany przez Centrum Certyfikacji Jakości Wojskowej Akademii Technicznej).- Absolwent podyplomowych studiów w zakresie " Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie" kierunek prowadzony we współpracy Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz Krajowego Stowarzyszenia Informacji Niejawnych. - Absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania.- Absolwent podyplomowych studiów na Politechnice Wrocławskiej w zakresie „Systemów Informacji Geograficznej”. -W chwili obecnej pracuje jako specjalista ds. IT oraz Inspektor Ochrony Danych w jednostkach administracji samorządowej i spółkach prawa handlowego oraz zajmuje się doradztwem, audytem i analizami w zakresie szacowania ryzyka, bezpieczeństwem informacji, ochroną danych osobowych w jednostkach organizacyjnych i przedsiębiorstwach zgodnie z wymogami prawnymi. - Bierze aktywny udział w szkoleniach związanych z problematyką bezpieczeństwa i ochronny danych osobowych.

Paweł Strycharz

- Certyfikowany Auditor Wiodący normy ISO 27001, praktyk, doradca rozwiązań technicznych i organizacyjnych z kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony danych osobowych. -Certyfikowany Auditor Wewnętrzny systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwa informacji QMS i ISMS normy PN-EN ISO 9001 i PN-ISO/IEC 27001. (Certyfikat wydany przez Centrum Certyfikacji Jakości Wojskowej Akademii Technicznej).- Absolwent podyplomowych studiów w zakresie " Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie" kierunek prowadzony we współpracy Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz Krajowego Stowarzyszenia Informacji Niejawnych. -W chwili obecnej pełni funkcje Inspektora Ochrony Danych w jednostkach administracji samorządowej i spółkach oraz zajmuje się doradztwem, audytem i analizami w zakresie szacowania ryzyka, bezpieczeństwa informacji, ochroną danych osobowych w jednostkach organizacyjnych i przedsiębiorstwach zgodnie z wymogami prawnymi.·Bierze aktywny udział w szkoleniach związanych z problematyką  bezpieczeństwa i ochronny danych osobowych.

Krzysztof Oleksiak

– Praktyk, doradca rozwiązań technicznych i organizacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem szczególnie w metodach wykrywania incydentów i zapobiegania włamaniom do systemu, administrowania systemami informatycznymi, sieciami i bazami danych jak również zabezpieczania danych osobowych w systemach teleinformatycznych. -Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu na Wydziale Informatyka i Ekonometria.- Absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydział Informatyki i Zarządzania.- W chwili obecnej pracuje jako specjalista ds. IT oraz  Administrator Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych w jednostkach administracji samorządowej i spółkach prawa handlowego oraz zajmuje się doradztwem, audytem i analizami w zakresie szacowania ryzyka, bezpieczeństwem informacji, ochroną danych osobowych w systemach informatycznych zgodnie z wymogami prawnymi.


Nasi współpracownicy


Sylwester Jopek

– Od blisko trzydziestu lat zawodowo zajmuje się szeroką problematyką bezpieczeństwa informacji oraz szacowania ryzyka w obszarach przetwarzania danych i struktur informatycznych.- Specjalizuje się w kilku dziedzinach tj. Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI), cyberbezpieczeństwem, łącznością (telekomunikacja),  ochroną danych osobowych,  szacowaniem ryzyka.- Jego wiedza praktyczna i ekspercka obejmuje również doradztwo technologiczne oraz formalno-prawne dla rozwiązań IT w systemach (drukowania, skanowania, archiwizacji, obiegu dokumentów), które muszą spełniać systemy informatyczne w zakresie funkcjonalności na potrzeby  „RODO”.- W zagadnieniach bezpieczeństwa i ochrony danych udziela fachowego wsparcia Inspektorom Ochrony Danych, kadrze kierowniczej i specjalistom IT wielu podmiotów gospodarczych, administracji publicznej, Służby Zdrowia.- Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej – kierunkowych studiów podyplomowych „Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie”.- Absolwent GWSP w Gliwicach  i COSWŁ w Legnicy.- Auditor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji PN-ISO/IEC 27001:2014-12 oraz Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015-10.

Tomasz Kosatka

- Specjalista ds. systemów informatycznych, Audytor wiodący normy ISO/IEC 27001:2015, audytor systemów informatycznych oraz infrastruktury informatycznej. - Kilkuletnie doświadczenie w branży informatycznej pod kątem bezpieczeństwa systemów IT.- Przez cały okres swojej działalności zajmuje się projektowaniem i udoskonalaniem bezpiecznych i wydajnych struktur informatycznych.

Close Menu